X Turniej Walentynowy na Podlasiu - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

X Turniej Walentynowy na Podlasiu

Data publikacji 27.02.2012

Już po raz kolejny w Sławatyczach odbył się turniej piłki nożnej drużyn mundurowych i IPA. Tym razem w turnieju wzięło udział 19 drużyn z województw mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego. Niekwestionowanym zwycięzcą turnieju okazali się mundurowi z Zakładu Karnego z Białej Podlaskiej.

Zwycięzcą X Turnieju służb mundurowych w halowej piłce nożnej została drużyna Zakładu Karnego z Białej Podlaskiej która w finale pokonała drużynę Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej w rzutach karnych 4 - 3. Natomiast w meczu o III miejsce Ośrodek dla Cudzoziemców SG w Białej Podlaskiej pokonał NOSG z Warszawy wynikiem 1 - 0. Najlepszym strzelcem w kat. „Służb mundurowych” okazał się Paweł Jędrzejuk ; „Najlepszym bramkarzem „ w tej kategorii wybrano Jacka Szokało. W kategorii Straży Granicznej „Najlepszym strzelcem turnieju” okazał się Rafał Szarko, w kat. „Najlepszy bramkarz” wybrano Grzegorza Piskora. 

Przyznano również wyróżnienia .
W kat. „Fair Play” wybrano drużynę PSG w Sławatyczach; w kat. „Drużyna z klasą” zwyciężyli zawodnicy z OSP Sławatycze; w kat. „Najzabawniejsza drużyna „ puchar przyznano drużynie ZK Biała Podlaska. Statuetkę i nagrodę „Najstarszego zawodnika turnieju” zdobył Zbigniew Kaluźniak PSG Dorohusk”, „Najmłodszym zawodnikiem Turnieju „ okazał się Arnold Sołoduszkiewicz z OSP Sławatycze.


Dziękujemy za udział wszystkim zawodnikom, a organizatorom przekazujemy słowa uznania.

Bolesław Szulej


Więcej zdjęć z turnieju w galerii

Powrót na górę strony