Zabawa karnawałowa Regionu Straż Graniczna w Kłodzku - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Zabawa karnawałowa Regionu Straż Graniczna w Kłodzku

Data publikacji 10.03.2017

Członkowie IPA Region Straż Graniczna w Kłodzku zorganizowali zabawę karnawałową dla podsumowania dotychczasowej działalności oraz uhonorowania współpracujących z regionem „zasłużonych” dla IPA SP. Zabawa odbyła się w przepięknej scenerii zamku w Otmuchowie. Honorowym gościem zabawy był Prezydent IPA Polska Fryderyk Orepuk, który osobiście wręczył legitymacje dla uhonorowanych tytułem „zasłużony” dla IPA SP.

 Wśród wyróżnionych znaleźli się Jan Woźniak, Artur Banasiak, Janusz Wolański, Dariusz Wolański oraz Adam Piątek, którzy na co dzień wspierają region
w działalności statutowej. Do udziału w zabawie zaproszono również członków Sekcji IPA Jesenik z Czech, IPA Region Nysa, Kłodzko, Strzelin oraz Jelenia Góra. Ponadto naszymi gośćmi byli Komendant KPP w Nysie kom. Piotr Smoleń oraz kolega Krzysztof Wojsa zasłużony dla IPA SP, który wspiera działalność statutową regionu od momentu jego powstania. Szampańska zabawa możliwa była dzięki wspaniałemu zespołowi muzycznemu oraz smacznej miejscowej kuchni. Wszyscy uczestnicy bawili się świetnie i opuszczali salę balową w doskonałych humorach wczesnym rankiem. Miejsce i miła atmosfera sprawiły, że uczestnicy zabawy zadeklarowali chęć powrotu w cudowne miejsce jakim jest zamek w Otmuchowie.

 

tekst (autor Dariusz Matusiak)

zdjęcia (autor Krzysztof Gargasz)

Powrót na górę strony