ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU w 1. Mistrzostwach Polski Policji w Triathlonie - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU w 1. Mistrzostwach Polski Policji w Triathlonie

Zarząd Dolnośląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA serdecznie zaprasza do udziału w 1. Mistrzostwach Polski Policji w Triathlonie które odbędą się w dniu 11.06.2017 w miejscowość Borzygniew, gmina Mietków woj. dolnośląskie.

    Dla biorących udział w biegu członków IPA będzie prowadzona oddzielna dodatkowa klasyfikacja - przy zapisywaniu lub edycji zgłoszenia należy ją zaznaczyć.   Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie to zawody sportowe na dystansie ¼ IM (950 m – pływanie, 45 km – jazda na rowerze, 10,5 km – bieg) i będą odbywać się w ramach doskonalenia zawodowego policjantów. Ideą imprezy jest propagowanie zdrowego trybu życia wśród policjantów i pracowników policji, kształtowanie pozytywnych postaw i budowanie dobrej atmosfery w służbie poprzez współzawodnictwo sportowe.

    Szczegółowe informacje dotyczące biegu znajdują się na stronie  www.triathlonmietków.pl.  oraz na profilu facebook Regionu IPA Wrocław – http://www.facebook.com/ipawroclaw/  Przy rejestracji należy zaznaczyć w „zakładce branżowej" Mistrzostwa Policjantów oraz Klasyfikacja  IPA. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie.

Powrót na górę strony