I Turniej w Kręgle o Puchar Prezesa ŚGW IPA - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

I Turniej w Kręgle o Puchar Prezesa ŚGW IPA

W dniu 7 kwietnia 2017 roku w klubie EXODUS w Bilczy odbył się I Turniej w Kręgle o Puchar Prezesa ŚGW IPA. Do rywalizacji zaproszono drużyny z woj. świętokrzyskiego oraz przyjaciół z Podhala i Opolszczyzny.

O trofea walczyło 7 drużyny z: Nowego Targu, Olesna, Opola, Kielc, Opatowa, Ostrowca Św..Spotkanie to było także rewanżem dla drużyny kieleckiej, która w turnieju zorganizowanym przez Region IPA Nowy Targ, który odbył się w dniu 16.12.2016 roku w Szaflarach, została pokonana przez gospodarzy zajmując III miejsce, wśród 15 drużyn turnieju.

Jak na prawdziwych górali przypadło Mateusz z przyjaciółmi uraczył nas tacą wspaniałych serów, a po kolacji przystąpiono do rywalizacji. Walka o każdy punkt była zacięta, a trafienia nagradzane były brawami i wybuchem radości. Nadzieje były… wielkie, ale mistrz jest jeden. Na podium znaleźli się: 

Miejsca I-     IPA Nowy Targ

Miejsce II-   IPA Region Kielce

Miejsce III    IPA Region Opatów- Powiśle

Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się (przypadek…?!)

Mateusz Kapołka z Nowego Targu uzyskując 164 punkty

- b r a w a !!!!

 

Serdecznie dziękujemy gospodarzom obiektu za wspaniałe przyjecie, a wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i sportową rywalizację. Szczególne podziękowania dla Zbyszka Barteli, za zorganizowanie turnieju i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.

Servo Per Amikeco

Tekst- R.L.

Foto-  W.W.

Powrót na górę strony