Kulkowe szaleństwo - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Kulkowe szaleństwo

W sobotę 10 czerwca członkowie IPA Regionu Głogów wspólnie z swoimi rodzinami udali się do starej prochowni mieszczącej się w kompleksie leśnym koło m. Stare Serby by miło spędzić sobotni poranek podczas zabawy w paintballa.

Na miejscu zostaliśmy przywitani przez Bartka Kazimierskiego właściciela firmy Paintball Głogów, który opowiedział nam na czym będzie polegała nasza dzisiejsza aktywność oraz przeprowadził instruktarz używania sprzętu do paintballa. Każdy z nas otrzymał  wojskowy mundur, w który się przebraliśmy maski na twarz i „pistolety” z kolorową amunicją  a następnie zostaliśmy podzieleni na dwie drużyny czerwoną i pomarańczową. Gdy byliśmy już gotowi udaliśmy się na pole  bitwy na którym rozpoczęliśmy zabawę  pełną śmiechu i radości trwającą  około czterech godzin. Po kilku zaciętych bojach rywalizację wygrała drużyna czerwonych . Na zakończenie imprezy  wspólnie udaliśmy się na smaczny poczęstunek w postaci pysznych kiełbasek serwowanych z grilla.

Z relacji uczestników wiemy, że IPA Region Głogów jeszcze nie raz zorganizuję taką formę aktywności dla swoich członków.

 

Tekst M.Jędrasik

Zdjęcia A.Klimczak

                                        

Powrót na górę strony