VI Turniej Piłki Nożnej IPA Gdynia 2017 - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

VI Turniej Piłki Nożnej IPA Gdynia 2017

Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni odbył się VI Turniej Piłki Nożnej IPA Gdynia 2017, który rozgrywany był w kategoriach – kobiet i mężczyzn. Zwycięzcami w kategorii kobiet jak i mężczyzn zasłużenie zostały reprezentacje Komendanta Głównego Policji

Do turnieju kobiet zgłosiło się tylko cztery drużyny i grały systemem  ‘każdy z każdym” po 24 minuty (2 X 12). Klasyfikacja była następująca:

1.KGP

2.KWP Poznań

3.KWP Gdańsk

4.KWP Olsztyn

Nagrodzono najlepszą bramkarkę – Marcelina Pawlik  /KGP/, najlepszą zawodniczkę – Marta Zielińska /KWP Poznań/ oraz królową strzelców – Katarzyna Żak /KGP/

 

W turnieju w kategorii mężczyzn zgłosiło się 10 drużyn, które zostały podzielone w dwóch grupach, a do półfinału awansowały4 najlepsze drużyny: KMP Gdańsk, IPA Gdynia, Reprezentacja KGP i KPP Mielec.

Końcowa klasyfikacja była następująca:

1.KGP

2.KMP Gdańsk

3.KPP Mielec

4.IPA Gdynia

Nagrodzono najlepszego bramkarza – Grzegorz Kwiat /KMP Gdańsk/, najlepszego zawodnika – Krystian Robak – /KGP/oraz króla strzelców – Kacper Wrzask – /KMP Gdańsk/.

Puchar Fair Play ufundowany przez Fryderyka Orepuka Przewodniczącego  IPA SP otrzymała drużyna kobiet z KWP Olsztyn. Puchar wręczył Maciej Matoń Prezes Pomorskiej Grupy Wojewódzkiej.

 

Powrót na górę strony