AKCJA BEZPŁATNY PRZEGLĄD TWOJEGO AUTA - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

AKCJA BEZPŁATNY PRZEGLĄD TWOJEGO AUTA

W dniu 22 PAŹDZIERNIKA 2017r. Nasz Region po raz kolejny zrealizował Akcję BEZPŁATNY PRZEGLĄD TWOJEGO AUTA.

          Diagności z Firm: AutoExpert ul. Lotników w Nowym Targu oraz Auto Centrum BIELA, os Za Torem 12, 34-471 Rogoźnik od 10,00 do 16,00 dokonywali kontroli stanu technicznego pojazdów. Kierowcy z Podhala i okolic osobiście byli świadkami sprawdzenia wielu elementów swoich pojazdów, które mają wpływ nie tylko na komfort jazdy ale i mające bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo. Fachowcy z w/w firm bezpłatnie dokonywali diagnostykę kontrolną pojazdów. W trakcie kontroli diagności dokonali koniecznych regulacji a także wskazali kierowcom podzespoły które w najbliższym czasie należy poddać wymianie lub naprawie.

Z roku na rok akcja BEZPŁATNY PRZEGLĄD TWOJEGO AUTA cieszy się coraz większym uznaniem, tym razem skorzystało łącznie 55 kierowców. Kolejna akcja już na wiosnę.
Składamy podziękowania właścicielom firm – które zaangażowały się w realizacje wspólnego projektu podnoszącego zarówno świadomość jak i bezpieczeństwo użytkowników dróg. Podziękowania należą się dwom Leszkom – członkom Naszego Regionu, którzy po raz kolejny poświecili wolną niedzielę dla sprawy Służyć poprzez Przyjaźń.

Akcji od lat patronuje portal Podhale 24, TP24 oraz Tygodnik Podhalański

http://podhale24.pl/motoryzacja/artykul/53755/Prawie_60_samochodow_poddanych_kontroli_technicznej.html

 

tekst: Mateusz Kapołka
fot: M. Kapołka

Powrót na górę strony