„Stargardzki Hattrick” - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

„Stargardzki Hattrick”

Data publikacji 19.09.2012

Już po raz trzeci stargardzki team nie dał szans rywalom wygrywając we wrześniową sobotę br. w Dębnie V-ty Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Zachodniopomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA w Szczecinie. Chociaż nie było łatwo zdobyć pierwsze miejsce, bo koledzy z IPA - Szczecin w meczu finałowym doprowadzili do wyrównania w końcówce meczu i przy stanie 2:2 zakończyły się zmagania.

O zwycięstwie zadecydowała seria rzutów karnych i tu ponownie skuteczniejsza okazała się stargardzka drużyna. Trzecie miejsce przypadło gospodarzom z Dębna, którzy w stosunku 3:1 wygrali z kolegami z Chojny. Tytuł Najlepszego Strzelca turnieju przypadł koledze ze zwycięskiej drużyny Oskarowi Mościckiemu. Natomiast najlepszym bramkarzem został kolega Tomek Rosadziński z drużyny gospodarzy.

Pamiątkowe dyplomy otrzymały nasze koleżanki-ipowiczki: Ewelina, Karolina i Justyna, które dzielnie wspierały w grze swoje drużyny.


Turniej zakończył się spotkaniem integracyjnym poprzedzonym wręczeniem pucharów ,statuetek i dyplomów przez sekretarz ZGW IPA w Szczecine kol. Mariolę Świątczak.


Jak zawsze artykuł muszę zakończyć podziękowaniami, dla „ludzi dobrej woli”, którzy wspomagają nasz turniej:nadleśniczemu Dębno Panu Cezaremu Augustniakowi, dyrektorowi GBS Barlinek O/Debno Pani Barbarze Aleksiejew, Panu Dawidowi Getmanowi z firmy „Polget Dębno”, Pani Stanisławie i Pawłowi Piotrowskim z kasyna „Joanna”, koledze Stefanowi Jakubowskiemu z klubu MKS „Dąb” Dębno, a także koleżankom i kolegom z naszego Regionu w przygotowaniu imprezy.

Servo Per Amikeco !!!
Przewodniczący Regionu IPA - Dębno
Mariusz Rudziński

  • „Stargardzki Hattrick”
Powrót na górę strony