TURNIEJ STRZELECKI W BOCHNI - Sukces nowotarżan !! - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

TURNIEJ STRZELECKI W BOCHNI - Sukces nowotarżan !!

23 czerwca 2018 r. Na zaproszenie komendanta KPP Bochnia, a także kolegów z Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region IPA Bochnia, oraz NSZZP KPP w Bochni - członkowie naszego Regionu uczestniczyli w V Turnieju Strzeleckim O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bochni.

Turniej został zorganizowany na terenie strzelnicy sportowej Ligi Obrony Kraju w Bochni.

Nasza drużyna w składzie Marian, Wojtek i Darek stanęła na wysokości zadania i zajęła drużynowo PIERWSZE MIEJSCE !!  Ponadto w klasyfikacji indywidualnej członek Regionu IPA Nowy Targ : Darek zdobył 3 miejsce.
Gratulujemy.
Po zawodach policjanci z grupy antyterrorystycznej i grupa kolekcjonerów broni na swoich stoiskach przedstawiła różne rodzaje broni począwszy od egzemplarzy przedwojennych do broni współczesnej. Można było sobie obejrzeć, dotknąć oraz dowiedzieć się szczegółów dotyczących danego egzemplarza.

Wielkie podziękowania składamy organizatorom za mile spędzony czas na zawodach.

tekst: D. Kalata
fot: D. Kalata