" Pożegnanie lata IPA 2018 " w Sarbinowie - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

" Pożegnanie lata IPA 2018 " w Sarbinowie

Zgodnie z zapowiedzią w dniach 22 - 23. września 2018 roku odbył się piknik integracyjny zorganizowany przez Region IPA - Kołobrzeg pod hasłem „ Pożegnanie lata IPA 2018 ”. W spotkaniu towarzyskim udział wzięło 47 członków i sympatyków Zachodniopomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA - Szczecin.

Impreza odbyła się terenie ośrodka wypoczynkowego „Ranczo w Dolinie” w nadmorskiej miejscowości Sarbinowo, którego właścicielami są Lilla i Marek Szewczyk  (członek naszego Regionu) - jako gospodarzom serdecznie dziękujemy za okazałą przychylność oraz gościnność. 

Przed rozpoczęciem grillowania w którym uczestniczyli przedstawiciele prawie wszystkich regionów zachodniopomorskiego IPA odbyło się robocze zebranie Zarządu Grupy Wojewódzkiej IPA Szczecin na którym były poruszane tematy bieżące jak i wybiegające  na przyszły rok.

            Jak sama treść przewodniego hasła spotkania wskazuje  „ Pożegnania lata” mieliśmy okazję rzeczywistego  - pogodowego pożegnania lata 2018 roku, z uwagi  na diametralną zmianę pogody z letniej na jesienną, podczas której poczuliśmy na własnej skórze: słońce,  opady deszczu, porywisty nadmorski wiatr.  Jednak nikogo z przybyłych gości to nie  zniechęciło - wyśmienity humor, świetna  zabawa, przepyszny gorący żurek, bigos, pełne grille wypełnione - karkówką, boczkiem, kaszanką oraz kiełbasą, jak i syto zastawione stoły - smakołykami rybnymi i nie tylko, które znajdowały się  pod namiotami, pozwoliły na zakończenie imprezy  dopiero „grubo po północy”.

 

           Ze strony logistycznej chciałbym podziękować sponsorom bez których nie mogłoby się odbyć tak udane spotkanie: Lilli i Markowi Szewczyk – właścicielom OW „Ranczo w Dolinie” w Sarbinowie oraz ich szefowej kuchni Pani Agnieszce za przygotowanie  żurku i bigosu – GOSiR Gmina Kołobrzeg za użyczenie namiotów - Przetwórstwo Rybne Nordfisch – Foodmark  Sp. z o.o. w Charzynie -  Przetwórstwo Rybne Koral S.A. w Tczewie / Oddział w Kukini - Zakład piekarniczo-cukierniczy Pana Adama Wierzbowskiego w Kołobrzegu oraz Przetwórstwo mięsne „Aniger” Pani Reginy Antkiewicz z Wrzosowa. Osobne szczególne podziękowania od Zarządu ZGW IPA - Szczecin należą się Przewodniczącemu Regionu IPA - Kołobrzeg kol. Robertowi Szukalskiemu oraz jego żonie Lidii (sekretarz ZGW).

 

Servo Per Amikeco !!!

 kol. Robert Szukalski Przewodniczący Regionu IPA Kołobrzeg

 

Autor zdjęć: kol. Robert Szukalski i uczestnicy pikniku.

Powrót na górę strony