Zapraszamy na Zlot Gwiaździsty Policji - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Zapraszamy na Zlot Gwiaździsty Policji

Data publikacji 02.04.2019

72 Zlot Gwiaździsty Policji w Opolu jest w tym roku organizowany przez Region Śląsk Opolski. Jest to nie tylko zaszczyt przed kolegami z IPMC, to również zaszczyt przed naszymi jednostkami Policji, z którymi chcemy uczcić Ich święto. To impreza rodzinna, na którą zjeżdżają Policjanci z różnych krajów, dzięki czemu w trakcie tych kilku dni można będzie zobaczyć i nawiązać z nimi kontakty. Zapraszamy wszystkich w dniach 06-10.08.2019r.

Dodatkowo będzie można poznać umundurowanie i sprzęt służb Policyjnych. Podczas całego zlotu będzie organizowane szereg zabaw i konkursów, jak choćby loty Balonem, pokazy sprzętu i sprawności Policji oraz innych służb. Odbędą się również Mistrzostwa Europy w jeździe Samochodem i Motocyklem, w których będą mogli wziąć udział (poza oficjalną kwalifikacją) widzowie będący w tych dniach na Zlocie. Takiej imprezy jeszcze w Opolu nie było, dlatego też zapraszamy wszystkich, którym święto Policji jest bliskie, ale również tych, którzy lubią dobrą, radosną i bezpieczną zabawę.

Szczegóły dotyczące tej imprezy, program, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie: http://zlotgwiazdzisty.pl/

Powrót na górę strony