Halowy turniej piłki nożnej w Kętrzynie - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

Halowy turniej piłki nożnej w Kętrzynie

Data publikacji 22.03.2013

W hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie odbył się VI Turniej Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie oraz Burmistrza Miasta Kętrzyn.

O puchary rywalizowało 10 drużyn: Placówka Straży Granicznej w Barcianach, Miasto Kętrzyn, Komenda Powiatowa Policji w Piszu, Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi, Państwowa Straż Pożarna Kętrzyn, Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach , Zakład Karny w Dublinach oraz dwie drużyny z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie występujące pod szyldami Region IPA Kętrzyn i NSZZ Policjantów, a także po raz pierwszy w historii turnieju zaproszeni goście zza granicy Reprezentacja Miasta Partnerskiego Kętrzyna - Miasto Swietłyj z Federacji Rosyjskiej.


Zaszczytne I miejsce zdobyła drużyna Placówki Straży Granicznej w Barcianach. Drugie miejsce zdobyła drużyna reprezentująca Urząd Miasta Kętrzyn, a trzecie miejsce wywalczyła drużyna KPP Pisz. Zwycięscy otrzymali gratulacje, dyplomy i puchary z rąk Komendanta Powiatowego Policji insp. Wiesława Skudelskiego oraz Burmistrza Miasta Kętrzyn Krzysztofa Hećmana.


Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Antona Kiec z Reprezentacji Miasta Swietłyj z Federacji Rosyjskiej, najlepszym strzelcem został Wojciech Potyra z Placówki SG Barciany, a najlepszym bramkarzem wybrano Pawła Iwaniuk z zespołu Miasta Kętrzyn. Nagrodę Fair Play otrzymała drużyna z KPP Kętrzyn reprezentująca Region IPA Kętrzyn.


Szczególne słowa uznania należą się pomysłodawcy i organizatorowi tego turnieju Krzysztofowi Zalewskiemu funkcjonariuszowi z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie.

Prezes Warmińsko-Mazurskiej
Grupy Wojewódzkiej IPA Sekcja Polska
Adam Ostrowski
 

Powrót na górę strony