VI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa ZGW IPA w Szczecinie - Aktualności - IPA Polska

Aktualności

VI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa ZGW IPA w Szczecinie

Data publikacji 20.09.2013

W piękną wrześniową sobotę 14.09.2013 r. odbył się w Dębnie VI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Zachodniopomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA w Szczecinie. W tym roku najlepszą okazała się drużyna IPA ze Szczecina, która pokonując drużynę IPA - Stargard Szczeciński przerwała ich passę zwycięstw w Dębnie.

Drużyna ze Szczecina zapewniła sobie pierwsze miejsce jeszcze przed ostatnim rozgrywanym meczem pomiędzy gospodarzami z IPA - Dębno, a drużyną IPA - Stargard Szczeciński.

Największe emocje towarzyszyły właśnie ostatniemu meczowi, który decydował o miejscu drugim. Po pięknej bramce na 1:0 dla gospodarzy, niektórym zawodnikom puszczały nerwy, a niektórym więzadła!!! Ostatecznie z drugiego miejsca cieszyła się drużyna IPA - Dębno, a trzecie miejsce zajęli zawodnicy IPA - Stargard Szczeciński.

Tytuł Najlepszego Strzelca turnieju przypadł zawodnikowi ze zwycięskiej drużyny kol. Ireneuszowi Dubik. Natomiast Najlepszym Bramkarzem został kol. Krzysztof Skwara z drużyny Regionu IPA – Stargard Szczeciński. Puchary, statuetki i dyplomy wręczyła kol. Mariolę Świątczak - sekretarz ZGW IPA w Szczecinie w towarzystwie kol. Mariusza Rudzińskiego Przewodniczącego Regionu IPA w Dębnie.

W tegorocznym turnieju ipowcy ze Stargardu występowali w nowych strojach sportowych firmy ADIDAS zakupionych dzięki sponsorom, którym korzystając z okazji serdecznie dziękujemy : Panu Tomaszowi Mercik (Zasłużony dla SP IPA, a także sponsor kosztów paliwa na wyjazd do Dębna), Panu Markowi Fiszerowi (Zasłużony dla SP IPA), Panu Andrzejowi Drabik (Zasłużony dla SP IPA), kol. Stanisławowi Gutowskiemu (członek Regionu IPA w Stargardzie Szczecińskim) oraz Agencji Ochrony „SZABEL” z Koszalina.

Turniej zakończył się spotkaniem integracyjnym na przepięknym obiekcie Nadleśnictwa Dębno. Przy grillu i muzyce panowała już tylko biesiadna i przyjazna atmosfera. Może w przyszłym roku rozpoczniemy turniej od integracji, aby na boisku była mniej napięta atmosfera. Przesyłamy serdeczne pozdrowienia dla kol. Tomka, który w ferworze walki zerwał więzadła i nie tylko…współczujemy i życzymy szybkiego powrotu do gry !!!!

Jak zawsze artykuł kończę podziękowaniami „ludziom dobrej woli”, którzy wspomagają nasz turniej: Panu Cezaremu Augustyniakowi - nadleśniczemu Dębno, Pani Barbarze Aleksiejew – dyrektorowi GBS Barlinek O/Dębno, Panu Zenonowi Skrzypaczowi z BZPO w Dębnie, Państwu Stanisławie i Pawłowi Piotrowskim z kasyna „Joanna”, koledze Stefanowi Jakubowskiemu z klubu MKS „Dąb” Dębno, a także koleżankom i kolegom z Regionu IPA gospodarzy rozgrywek, w przygotowaniu imprezy.

kol. Karolina Wasilkiewicz

sekretarz Regionu IPA – Dębno

Autor zdjęć : kol. Paweł Lubowicz z Regionu IPA w Stargardzie Szczecińskim


  

Powrót na górę strony