IPA Polska

Aktualności
RSS

 • 05.02.2016

  1% dla Sekcji Polskiej IPA!

  Już dziś zachęcamy Was do przekazania 1% na konto Sekcji Polskiej IPA! Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli przeszkolić jeszcze większe grono funkcjonariuszy, zorganizować jeszcze więcej niezapomnianych wydarzeń i krzewić ideę "Servo per amikeco"!

 • 04.02.2016

  Zaproszenie na XVII Policyjny Bieg w ramach XL Biegu Piastów.

  Na Polanie Jakuszyckiej w dniach od 4 do 6 marca 2016 roku odbędzie się już XL Bieg Piastów –zaliczany do światowej listy biegów Worldloppet. W ramach biegu głównego odbędzie się – XVII Policyjny Bieg Piastów. Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze, Niezależny Związek Zawodowy Policjantów wraz z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA- Region Jelenia Góra są współorganizatorami i aktywnie uczestniczyć będą w tej imprezie sportowo-rekreacyjnej.

 • 03.02.2016

  Zaproszenie od Sekcji IPA Grecja

  Sekcja IPA Grecja zaprasza na Światowe Sympozjum w Starożytnej Olimpii z okazji zapalenia ognia olimpijskiego, które odbędzie się pomiędzy 18 a 22 kwietnia 2016 roku

 • 02.02.2016

  IPA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA NA SPOTKANIU Z WYJĄTKOWYM GOŚCIEM

  IPA Kalwaria Zebrzydowska już po raz kolejny postarała się, aby radość dzieci była wielka i zorganizowała im spotkanie z Św. Mikołajem połączone z atrakcyjnie spędzonym rodzinnym popołudniem. Tym razem dzieci członków Stowarzyszenia wraz z opiekunami zostały zaproszone pod koniec grudnia, w niezwykłą podróż do Parku Św. Mikołaja w Zatorze.

 • 01.02.2016

  Coroczny turniej w tenisa stołowego

  W grudniu na terenie Zespołu szkół ponadgimnazjalnych nr 22 w Łodzi odbył się okolicznościowy „MIKOŁAJKOWY Turniej Tenisa Stołowego” tym razem. W turnieju wzięli udział reprezentacji IPA. Policji, Wojska, łódzkich szkół no i oczywiście dzieci.

 • 29.01.2016

  SPOTKANIE NOWOROCZNE REGIONU RIDERS of IPA TARNÓW Z PRZYJACIÓŁMI !!!

  W dniach 15-17 stycznia 2016r. w m. Łężyce / Sudety/ odbyło się spotkanie noworoczne członków Regionu i Klubu Motocyklowego RIDERS of IPA TARNÓW z Przyjaciółmi.

 • 27.01.2016

  Żegnamy przyjaciela

  Z ogromnym żalem zawiadamiamy, iż 26 stycznia odszedł nasz przyjaciel Kevin Gordon. Kevin był obecnie urzędującym Prezydentem IPA USA oraz członkiem Światowej Komisji Zawodowej.

 • 26.01.2016

  Biegowa 50-tka PARKRUN

  Parkrun to cotygodniowe bezpłatne biegi z pomiarem czasu na dystansie 5 km, organizowane regularnie w ponad 700 miejscach na całym świecie. W Polsce są prowadzone przez Stowarzyszenie parkrun Polska. Założeniem parkrun jest zachęcenie do biegania, może wziąć udział w biegu bezpłatnie każdy chętny, bez względu na wiek, staż w bieganiu czy osiągane wyniki. W biegach uczestniczą też zawodnicy pchający wózki i biegnący z psami, początkujący i olimpijczycy. Biegi organizowane są przez wolontariuszy. Nie są ustanowione nagrody za udział lub zwycięstwo w poszczególnych biegach. W każdym biegu uczestnicy uzyskują punkty, sumowane w zestawieniu rocznym.

 • 25.01.2016

  I Turniej Techników

  Rok 2016 w sportowym świecie jest niewątpliwie rokiem piłki nożnej - w czerwcu br. rozpoczynają się we Francji Mistrzostwa Europy w piłce nożnej i to one zdominują sportowy rok. Niejako w nawiązaniu do tej imprezy w dniu 8 stycznia br. we Wrocławiu odbył się I Turniej o Puchar Techników. Ze względu na liczbę drużyn uczestniczących w turnieju, jak i stopień organizacji śmiało można mu nadać rangę Mistrzostw. W turnieju wzięły udział drużyny: piłki nożnej z KMP we Wrocławiu i Legnicy, a także drużyny z Komend Powiatowych Policji w Bolesławcu, Jaworze, Kłodzku, Lubaniu, Oleśnicy, Środzie Śląskiej, Polkowic, Wołowie, Zgorzelcu i Złotoryi.

 • 22.01.2016

  II Edycja Konkursu Fotograficznego „Polska w Obiektywie Ipowca” rozstrzygnięta!

  Jury przeanalizowało i oceniło wszystkie zdjęcia jakie do nas dotarły. Tegoroczna rywalizacja została zdecydowanie zdominowana przez Zachodniopomorską Grupę Wojewódzką, gdyż obaj zwycięzcy są członkami właśnie tej grupy.