3rd IPA World Seminar for Young Police Officers in Poland

Aktualności
RSS

 • 30.07.2015

  Przeworskie odznaki „Przyjaciel Dziecka”

  Z okazji zbliżającego się Święta Policji w dniu 10 lipca 2015 roku o godz. 17-tej w Wólce Pełkińskiej/k Jarosławia na terenie klubu sportowego Wólczanka odbyło się wyjazdowe uroczyste posiedzenie Prezydium Przeworskiego Regionu IPA.

 • 29.07.2015

  RAJD ROWEROWY "SZLAKIEM POLSKICH GRANIC"

  W dniach 7 - 12.06.2015 r., Region IPA Włodawa Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej, tradycyjnie już po raz VI zorganizował edycję rajdu rowerowego „Szlakiem polskich granic”. Tegoroczna edycja rozpoczęła się w Kłodzku. Pierwszy dzień to przyjazd uczestników i zwiedzanie Kłodzka z największą atrakcją tego miasta Twierdzą Kłodzko. W niedzielę z Placówki SG w Kłodzku wyruszyliśmy na trasę pierwszego etapu, który zakończyliśmy w Prudniku.

 • 27.07.2015

  XII Turniej Strzelecki o Puchar Przewodniczącego IPA Nowy Targ

  W dniu 27.06.2015r. odbył się XII Turniej Strzelecki o Puchar Przewodniczącego IPA Nowy Targ. Patronat nad turniejem objął Starosta Powiatu Nowotarskiego oraz Burmistrz Nowego Targu.

 • 24.07.2015

  Życzenia od Komendanta Głównego Policji

  Życzenia od Komendanta Głównego Policji gen. insp. Krzysztofa Gajewskiego z okazji Święta Policji

 • 24.07.2015

  „Motocyklowo po Warmii i Mazurach”

  Na zaproszenie Warmińsko-Mazurskiej Grupy Wojewódzkiej IPA w dniach 25-28 maja br. na Warmii i Mazurach przebywali motocykliści z Międzynarodowego Klubu Motocyklowego Stróżów Prawa Blue Knights Poland X Center z siedzibą w Łodzi oraz Blue Knights Poland I Center z siedzibą w Raciborzu.

 • 23.07.2015

  RODZINNY PIKNIK Z IPA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA

  W planach IPA Kalwaria Zebrzydowska ujmowane są działania skierowane na aktywny wypoczynek, oraz integrację środowiska rodzin członków i przyjaciół IPA. Jednym z elementów tego działania jest organizowanie Pikniku Rodzinnego, który w tym roku odbył się 12 czerwca w Mini Zoo Kucyk w Inwałdzie.

 • 22.07.2015

  „Zasłużeni dla Warmińsko –Mazurskiej Grupy Wojewódzkiej IPA”

  25 maja 2015 roku w kętrzyńskiej Restauracji Kardamon odbyło się uroczyste spotkanie, na którym przedstawiciele Zarządu W-M GW IPA Sekcja Polska wręczyli legitymacje zasłużonym dla Sekcji Polskiej IPA. Wyróżnione osoby były bardzo mile rozczarowane, bowiem do końca pozostawał tajemnicą cel ich zaproszenia.

 • 21.07.2015

  II RODZINNY PIKNIK ROWEROWY IPA REGION STRZELIN

  W dniu 28 czerwca w malowniczej miejscowości Gęsiniec stowarzyszeni w IPA Region Strzelin, mimo początkowo niesprzyjającej pogody świetnie bawili się na II Rodzinnym Pikniku Rowerowym.

 • 20.07.2015

  Spływ kajakowy Regionu IPA Głogów

  Członkowie IPA Region Głogów wraz z rodzinami wzięli udział w spływie kajakowym, który odbył się na rzece Paklica w województwie lubuskim.