3rd IPA World Seminar for Young Police Officers in Poland

Aktualności
RSS

 • 03.07.2015

  SZCZAWNICA NOWĄ ŚWIECKĄ TRADYCJĄ

  Aktywna działalność na rzecz Stowarzyszenia IPA naszych zasłużonych Zbigniewa i Przemysława Kroków ułatwiła nam zrealizowanie kolejnego wypadu do ośrodka wypoczynkowego nad malowniczym Grajcarkiem. Tym razem, w sile ponad 70 osób, nawiedziliśmy Szczawnicę w nieco dłuższy weekend 29-31 maja 2015 r.

 • 02.07.2015

  50 LECIE GRECKIEJ SEKCJI IPA

  W maj w Porto Carras (Grecja), odbyły się uroczystości związane z obchodami 50 - lecia Greckiej Sekcji IPA oraz 32 Konferencja delegatów tej sekcji. Na zaproszenie Greckiej Sekcji IPA, udział w tych uroczystościach wzięli przedstawiciele Sekcji Polskiej IPA w składzie: I wiceprezydent kol. Aneta Sobieraj i zastępca skarbnika kol. Piotr Wójcik.

 • 01.07.2015

  Arłamów: I Bieg Obrońców Granic

  Różnie obchodzi się jubileusze. W przemyskiem 24 rocznicę powołania Straży Granicznej uczczono również górskim biegiem. 20 czerwca wystartowała impreza biegowa pn Bieg Obrońców Granic. Na starcie do rywalizacji stanęło aż 222 zawodników.

 • 30.06.2015

  Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Kiekrzu

  Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej, który na stałe wpisał się na kartach historii działalności Regionu IPA Poznań, odbył się w Kiekrzu już po raz siedemnasty. Zwycięski Puchar zdobyła reprezentacja gospodarzy Regionu IPA Poznań.

 • 29.06.2015

  III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Strzeleckim

  12.06.2015r. reprezentacja IPA SG Kłodzko w składzie mjr SG Dariusz Matusiak, st.chor.sztab. SG Jan Michalak, mł. chor. SG Anita Krzykowska, sierż. sztab. SG Adrian Pękosz wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju Strzelectwa o puchar Przewodniczącego IPA Region Nysa.

 • 29.06.2015

  Czas na grillowanie !!!

  Z takim hasłem na ustach członkowie IPA Regionu Płock otworzyli sezon grillowy.

 • 26.06.2015

  XII BIEG RZEŹNIKA czyli 80 km po górskich szlakach Bieszczadu

  Bieszczady, piękny, malowniczy, jeszcze dziki /choć mocno eksplorowany/ górski zakątek południowo-wschodniej Polski, to miejsce rozgrywania jednego z najbardziej „rozpoznawalnych” i nagłaśnianych medialnie, krajowych ultramaratonów górskich, czyli Biegu Rzeźnika.

 • 25.06.2015

  Zaproszenie na bieg "Limanowa-Forrest" oraz "VI Otwarte Mistrzostwa Słuzb Mundurowych w Biegu Górskim"

  Region Limanowa zaprasza na bieg górski "Limanowa-Forrest" oraz "VI Otwarte Mistrzostwa Słuzb Mundurowych w Biegu Górskim"

 • 24.06.2015

  Region Komenda Główna Policji Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA zorganizował dla swoich członków szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej.

  Celem szkolenia było przypomnienie i uzupełnienie wiadomości oraz umiejętności z zakresu przepisów i zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, jak również postępowania w przypadku zaistnienia potrzeby udzielenia pomocy.

 • 23.06.2015

  Spotkanie integracyjne członków Regionu IPA Kętrzyn

  W dniu 31 maja 2015 roku w na kręgielni w CITY CLUB w Kętrzynie odbyło się spotkanie integracyjne członków Regionu IPA Kętrzyn wraz z rodzinami. W czasie miłego popołudnia rozegrano również I-szy Turniej w kręgle o przechodni puchar Przewodniczącego Regionu IPA Kętrzyn Marka Małagockiego.