3rd IPA World Seminar for Young Police Officers in Poland

Aktualności
RSS

 • 17.10.2014

  Niezapomniany spływ Dunajcem

  W dniu 20.09.2014 odbył się spływ Dunajcem. Na zaproszenie Zarządu IPA Nowy Targ odpowiedzieli RIDERS OF IPA Tarnów pod przewodnictwem Prezydenta - Stanleya, oraz nasi Przyjaciele z firm wspierających.

 • 16.10.2014

  Jesienne zawody strzeleckie w Gorlicach

  W dniu 27 września 2014 roku na strzelnicy sportowej LOK przy ul. Brzozowej 1 w Gorlicach, Region IPA Gorlice wraz z Zarządem Powiatowym LOK w Gorlicach zorganizował coroczne zawody strzeleckie.

 • 15.10.2014

  SPACERKIEM PO DOLINIE KOŚCIELISKIEJ

  Region IPA Zakopane wspólnie ze Stowarzyszeniem Emerytów i Rencistów Policyjnych - Koło w Zakopanem ,w dniu 27 września 2014 r. zorganizowali wycieczkę do Doliny Kościeliskiej w Tatrach Zachodnich .

 • 14.10.2014

  Placement Programme w Irlandii Północnej

  W związku z udziałem w Placement Programme, w dniach 25.08 – 5.09.2014 roku, odbyłam staż w Police Service of Northern Ireland w Irlandii Północnej. Moim partnerem stażowym jest Wayne Campbell, który jest kierownikiem wydziału zajmującego się zwalczaniem zorganizowanej przestępczości związanej z terroryzmem.

 • 13.10.2014

  Na stażu w węgierskim Encs

  W dniach 08 - 20 września 2014 r. przebywałem na stażu zawodowym na Wegrzech w miejscowości Encs. Odbył się on w ramach programu Placement Programme, dzięki International Police Association. Moim opiekunem na terenie Węgier był Roland Riczu, policjant z Komendy Powiatowej Policji w Encs. Do miejscowości Abaújszántó(Północne Węgry), gdzie mieszka Roland, dotarłem po 9-godzinnej podróży samochodem. Na miejscu zostałem przywitany i ugoszczony tradycyjnym węgierskim posiłkiem, po czym zapoznałem się ze szczegółowym planem mojego pobytu.

 • 10.10.2014

  Seminarium absolwentów Akademii FBI w Warszawie.

  W dniach 22-24 września 2014 r. w hotelu Novotel w Warszawie odbyło się seminarium „ Bridging East and West” – Rola Polski jako ŁĄCZNIKA Wschodu i Zachodu. W seminarium udział wzięli absolwenci Akademii Federalnego Biura Śledczego (FBI) w Quantico z całej Europy z ponad 30 krajów. Gościem honorowym był Zastępcą szefa FBI John Boles.

 • 09.10.2014

  Kongres Sekcji Rumuńskiej IPA

  W dniach 28 - 31 sierpnia br. wspólnie z Przewodniczącym Regionu IPA Płońsk kol. Jarosławem Laseckim uczestniczyliśmy w Kongresie Sekcji Rumuńskiej IPA, a miejscem spotkania była stolica Rumunii – Bukareszt. W Kongresie uczestniczyli przedstawiciele wszystkich regionalnych struktur Sekcji Rumuńskiej IPA, a obradom przewodniczył Prezydent IPA Rumunii - Costicã Voicu.

 • 08.10.2014

  Powiatowy Dzień Dawcy Szpiku z Regionem IPA – Stargard Szczeciński

  Po raz kolejny członkowie Regionu IPA w Stargardzie Szczecińskim wzięli udział w akcji Drugiego Powiatowego Dnia Dawcy Szpiku w dniu 20. września 2014r. na terenie Galerii Handlowej „Starówka”. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Starosty Stargardzkiego Waldemara Gila.

 • 07.10.2014

  Z wizytą w Czechach.

  W ubiegły weekend w Czeskich Budziejowicach gościła na zaproszenie Sekcji Czeskiej IPA delegacja IPA Sekcja Polska w składzie: Prezydent Sekcji Polskiej IPA Fryderyk Orepuk, I Wiceprezydent Sekcji Polskiej IPA Witold Drzażdżyński. Ich pobyt w tym pięknym mieście znanym na całym świecie z Browaru Budwaisser związany był z VIII Kongresem Sprawozdawczo-Wyborczym Sekcji Czeskiej IPA.

 • 06.10.2014

  IPA Nowy Targ na Dunajcu!

  W dniu 20.09.2014 odbył się spływ Dunajcem. Na zaproszenie Zarządu IPA Nowy Targ odpowiedzieli RIDERS OF IPA Tarnów pod przewodnictwem Prezydenta - Stanleya, oraz nasi Przyjaciele z firm wspierających. Wyjazd został zaplanowany o godz. 10.30 z Nowego Targu odbywał się w "rzęsistym" deszczu. Pełni obaw i rezygnacji - ustaliliśmy, iż jedziemy na miejsce rozpoczęcia spływu /przystani flisackiej w Kątach / - i ew. - jeśli deszcz nie odpuści - wracamy...